STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij
Polskie Towarzystwo Geofizyczne PTGeof.

Polskie
Towarzystwo Geofizyczne
PTGeof.

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
tel. 22 56 94 562

Zebranie Plenarne

Zbliża się termin zebrania plenarnego z udziałem członków zarządu głównego, komisji rewizyjnej, przewodniczących oddziałów, członków honorowych, przedstawicieli redakcji naszego czasopisma i jego rady redakcyjnej oraz personelu technicznego. Na zebraniu plenarnym przedstawimy m.in sprawozdanie z działalności towarzystwa, sprawozdanie dotyczące Przeglądu Geofizycznego, sprawozdanie finansowe oraz plany pracy na rok 2020. Opracowanie tych dokumentów jest wykonywane na podstawie sprawozdań oddziałowych. W związku z tym bardzo serdecznie prosimy o nadesłanie do 10 stycznia 2020 sprawozdań z działalności oddziału oraz planów pracy, a także sprawozdań finansowych. Wzory sprawozdań znajdą Państwo w zakładce Druki. Prosimy o nadesłanie sprawozdań z działalności oddziału oraz planów pracy do sekretariatu na adres anna.popkowska@imgw.pl oraz jerzy.szkutnicki@gmail.com. Raport kasowy i sprawozdania finansowe prosimy przysłać na adres janina.warpech@op.pl a dokumenty finansowe prosimy przesłać pocztą tradycyjną na adres sekretariatu.

Ważne zmiany w redakcji "Przeglądu Geofizycznego"

Drodzy Czytelnicy i sympatycy! Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, jakie zaszły w działalności wydawniczej „Przeglądu Geofizycznego”. Prosimy o nadsyłanie artykułów na adres nowego sekretarza redakcji: rafal.stepnowski@imgw.pl

Załączniki

Publikacje po obniżonej cenie

Zarząd Główny PTGeof. informuje, że posiada w sprzedaży po obniżonej cenie następujące publikacje:
Słownik Meteorologiczny - pod red. T.Niedźwiedzia - w cenie 45 zł,
Parowanie w cyklu hydrologicznym zlewni rzecznych - J.Jaworski - w cenie 25 zł.
Więcej informacji w zakładce Działalność Towarzystwa/Publikacje.