STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij
Polskie Towarzystwo Geofizyczne PTGeof.

Polskie
Towarzystwo Geofizyczne
PTGeof.

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
tel. 22 56 94 562

W dniu 21 lutego 2017 r. odbyło się

Zgromadzenie wybrało nowe władze Towarzystwa. Szczegóły     

 

Ważne zmiany w redakcji "Przeglądu Geofizycznego"

Drodzy Czytelnicy i sympatycy! Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, jakie zaszły w działalności wydawniczej „Przeglądu Geofizycznego”. Prosimy o nadsyłanie artykułów na adres nowego sekretarza redakcji: rafal.stepnowski@imgw.pl

Załączniki

Zebranie Plenarne

Zbliża się termin zebrania plenarnego z udziałem członków zarządu głównego, komisji rewizyjnej, przewodniczących oddziałów, członków honorowych, przedstawicieli redakcji naszego czasopisma i jego rady redakcyjnej oraz personelu technicznego. Na zebraniu plenarnym przedstawimy m.in sprawozdanie z działalności towarzystwa, sprawozdanie dotyczące Przeglądu Geofizycznego, sprawozdanie finansowe oraz plany pracy na rok 2018. Opracowanie tych dokumentów jest wykonywane na podstawie sprawozdań oddziałowych. W związku z tym bardzo serdecznie prosimy o nadesłanie do 5 stycznia 2018 sprawozdań z działalności oddziału oraz planów pracy. Wzory sprawozdań znajdą Państwo w zakładce Druki. Prosimy o nadesłanie sprawozdań z działalności oddziału oraz planów pracy do sekretariatu na adres jolanta.krupa-marchlewska@imgw.pl albo jerzy.szkutnicki@gmail.com. Raport kasowy i sprawozdania finansowe prosimy przysłać na adres janina.warpech@op.pl a dokumenty finansowe prosimy przesłać pocztą tradycyjną na adres sekretariatu.

Seminarium we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy 18 grudnia 2017 r. na seminarium, podczas którego prof.dr hab. inż. Wojciech Ciężkowski wygłosi odczyt na temat: WODY LECZNICZE POLSKI. Szczegóły w zaproszeniu.

Załączniki

Jubileuszowa Konferencja

Z okazji 70- lecia Polskiego Towarzystwa Geofizycznego w dniach 25-26 września 2017 roku w Łodzi odbyła się jubileuszowa konferencja pt. NADZWYCZAJNE ZDARZENIA METEOROLOGICZNE I HYDROLOGICZNE NA ZIEMIACH POLSKICH. Szczegóły w zakładce Działalność Towarzystwa.

Seminaria Oddziału Warszawskiego w 2017 r.

Oddział Warszawski PTGeof. zaprasza na cykl seminariów. Szczegółowy harmonogram w zaproszeniu.

Załączniki

Klimat a społeczeństwo

Ukazała się monografia zawierająca pełne teksty referatów wygłoszonych na konferencji "Klimat a społeczeństwo" zorganizowanej w dniach 5-6 maja 2015. Publikację można zakupić w cenie 40 zł (dla członków Towarzystwa w cenie 35 zł).

Załączniki więcej...

Publikacje po obniżonej cenie

Zarząd Główny PTGeof. informuje, że posiada w sprzedaży po obniżonej cenie następujące publikacje:
Słownik Meteorologiczny - pod red. T.Niedźwiedzia - w cenie 45 zł,
Parowanie w cyklu hydrologicznym zlewni rzecznych - J.Jaworski - w cenie 25 zł.
Więcej informacji w zakładce Działalność Towarzystwa/Publikacje.