STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij
Polskie Towarzystwo Geofizyczne PTGeof.

Polskie
Towarzystwo Geofizyczne
PTGeof.

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
tel. 22 56 94 562


W dniu 21 lutego 2017 r. odbyło się

Walne Zgromadzenie Polskiego Towarszystwa Geofizyzcnego

Zgromadzenie wybrało nowe władze Towarzystwa. Szczegóły    

Konferencja "Współczesne problemy klimatu Polski"

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w organizowanej w 2019 r. przez Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Geofizycznego i Instytut Meteorologii PIB konferencji pt. „Współczesne problemy klimatu Polski”. Szczególnie mile widziane będzie czynne uczestnictwo poprzez wygłoszenie referatu lub przygotowanie posteru. Osoby zainteresowane przedstawieniem wyników swoich badań prosimy o podanie w karcie uczestnictwa tytułu i rodzaju swojego wystąpienia. Wypełnioną kartę uczestnictwa prosimy przesłać na adres: krystyna.konca@imgw.pl
Będziemy również wdzięczni za przekazanie zaproszenia koleżankom, kolegom i współpracownikom, zajmującym się tematyką zmian klimatu Polski i ich wpływem na różne dziedziny życia naszego kraju.
Liczymy na owocną dyskusję pozwalającą opracować wskazówki dla dalszych działań na różnych szczeblach władzy, mających na celu zmniejszenie ryzyka zagrożeń i zwiększenie korzyści wynikających ze zmian zachodzących w klimacie Polski XXI w.
Z poważaniem
Za Komitet organizacyjny
Krystyna Konca-Kędzierska
Krystyna Pianko-Kluczyńska

Załączniki

Ważne zmiany w redakcji "Przeglądu Geofizycznego"

Drodzy Czytelnicy i sympatycy! Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, jakie zaszły w działalności wydawniczej „Przeglądu Geofizycznego”. Prosimy o nadsyłanie artykułów na adres nowego sekretarza redakcji: rafal.stepnowski@imgw.pl

Załączniki

Publikacje po obniżonej cenie

Zarząd Główny PTGeof. informuje, że posiada w sprzedaży po obniżonej cenie następujące publikacje:
Słownik Meteorologiczny - pod red. T.Niedźwiedzia - w cenie 45 zł,
Parowanie w cyklu hydrologicznym zlewni rzecznych - J.Jaworski - w cenie 25 zł.
Więcej informacji w zakładce Działalność Towarzystwa/Publikacje.